Warsztat/magazyn 310m2 Józefów k.Otwocka

Magazyn na wynajem Józefów - Oferta 9386/3322/OHW

Kontakt do agenta prowadzącego

Informacje podstawowe

  • Powierzchnia całkowita:310 m2
  • Powierzchnia działki:880 m2
  • Przeznaczenie:Produkcja, Inny
  • Typ budynku:RepairShop
  • Typ hali:Płyta warstwowa
  • Typ transakcji:wynajem
  • Wysokość składowania:4 m

Lokalizacja

  • Województwo:Mazowieckie
  • Powiat:Otwocki
  • Miejscowość:Józefów

Opis techniczny

  • Bramy:tak
  • Posadzka:Bezpyłowa
  • Przyłącza mocy (kW):12
  • Alarm, Prąd, Siła, Woda

Cena

  • Kaucja:1 PLN
  • Cena:12000 PLN
  • Cena za m2:38.71 PLN

Opis obiektu

Do wynajęcia warsztat/lokal usługowy/magazyn o powierzchni ok. 310m2. Budynek służył jako 3-stanowiskowy warsztat pojazdów mechanicznych, w tym samochodów ciężarowych, ale można go wykorzystać na inną działalność.
Główna hala ma wymiary ok. 17m x14m, wysokość 4m-5,8m i podzielona jest na 3 części, w każdej kanał samochodowy, który można zakryć. Dostęp do hali przez 3 bramy podnoszone do góry oraz troje pojedynczych drzwi (dwoje w szczytach i jedne z tyłu). W ramach budynku znajdują się pomieszczenia socjalne: jadalnia, łazienka, WC, szatnia.
Media: woda miejska, kanalizacja miejska, prąd (siła w tej chwili 12kW). Budynek jest częściowo murowany, a częściowo z płyty warstwowej.
Przed budynkiem znajduje się ok. 600m2 placu do dyspozycji Najemcy. Całość jest ogrodzona z szeroką bramą wjazdową na posesję.

Nieruchomość znajduje się w Józefowie k/ Otwocka przy DW 721 i w bliskiej odległości drogi krajowej nr17 - Szosa Lubelska; 25 km od centrum Warszawy;
Cena wynajmu 12000zł/msc netto plus opłaty za media i śmieci.
Właściciel nie wystawia faktury VAT

Zadaj pytanie do oferty

* - pola obowiązkowe

Zobacz również inne magazyny na wynajem w okolicy

Cena
8.500 PLN
Powierzchnia
330 m2
Józefów, Mazowieckie